Soupis z diskuze/schůze 20.6.

23.6. – Core specializace

Jak asi víte, tak 23.6. bude velký patch do hry, který přidá Core Specializace, odstraní traity a také přidá znovuvybudovaný Lion’s Arch.
Součástí tohoto updatu bude také vylepšená peněženka a velmi dlouho očekáváný „žrout“ Dragonite Oru, který se přidá vedle Star of Gratitude a Mawdrey II ke žroutu ascendentních materiálů.
Budete si moct také konečně změnit staty na ascendentních itemech pomocí receptu: asc. zbroj/zbraň + 5 globs of ectoplazm + 10 spirit shardů + asc. insignie/inscription

Guildovní akce

Na tomto srazu se také domluvilo pořádání Guildovních Akcí, převážně Dry Top runy/achievementy. Zrovna Dry Top bude ve zkušebním runu tuto středu.

Rozhodnutí o Tombole/Loterii, Schovce, Jumping Puzzlech a Explorer Achievementech bude rozhodnuto až před příštími Guild Misemi (27.6.). Co se týká WvW, tak ty se stále nedoluvili, pravděpodobně uspořádáme WvW run s cizím, anglicky mluvícím komandérem na serveru Aurora Glade, pravděpodobně při resetu (každý pátek 20:00). Toto však koliduje s Dungeny, co uspořádává Sachmet každý pátek od 19:00. Uvidíme, jak se toto dál vyvine.

Co se dále týče Living World Season 2 Achievementech, tak ty budou mít pravděpodobně 2 datumy a jednu skupinku max pěti lidí. Více se dále domluví na opět příštích Guild Misích, podle toho, jak dopadne Dry Top run.

Guildovní SPVP turnaj nakonec nebude. Místo toho bych vytvořil Guildovní SPVP týmy, kdebychom si mohli zajít například Custom arenky spolu či proti sobě. Důvod tohoto rozhodnutí je ten, že budeme moct uspořádat turnaje/PVP bitky přimo v naší Guild Halle.

Guilda po HoT

Při startu datadisku budou k dispozici pouze dva Guild Hally. Proto je dost času, ještě než se datadisk vydá, si rozmyslet, jaký byste chtěli. Máme na výběr zatím Gilded Hollow a Lost Precipice. Dokud avšak Arenanet nezveřejní více informací o obou dvou a dokud nebude stanoveno datum vydání datadisku, tak zatím nebudeme hlasovat, jakou chcete. Toto rozhodnutí si necháme na týden před vydáním.

Je zatím jasné, že vůbec nebudeme potřebovat merity a bude možnost jen kusy aktuální influence přeměnit na nové guildovní zdroje. Jelikož stále nevíme, jak přesně budeme moci vylepšovat budovy, tak budeme usuzovat, že jelikož se platilo penězmy v Guild Wars 1 za upgrady, tak to možná bude i v Guild Wars 2. Proto jakékoliv dotace do Guildy jsou velmi vítány. Děkujeme, že jste podpořili Guildu i mimo připravy na HoT.

Dále jak budou probíhat Guild Mise: Z toho co víme, budou všechny guildy mít stejnou Guild misi, neřekli, jestli se jedná o typ, nebo skutečně vše stejné, budeme pravděpodobně usuzovat, že se jedná o typ, tedy například, že všechny guildy na ten týden dostanou Guild Bounty a NPC z tohoto bounty bude náhodné.

Poté, co datadisk vyjde, tak se rozhodneme, kdy si půjdeme claimnout Guild Hall. Bude to celoguildová akce a rozhodně budu rád, když se jí zúčastníte. Pravděpodobně tato akce proběhne o víkendu po vydání HoT, ale to je v budoucnu. Více informací vám sdělím, až se bude datadisk blížit.

Závěr

Děkuji, že stále podporujete guildu ve všech ohledech, ať už Dungeony/Fractály, či WvW nebo i mále uskupení SPVP hráčů. Až se bude datadisk blížit, tak se rozhodne víc. Zatím děkuji všem, co jste přišli na tuto schůzi/diskuzi a snad pro ty, jenž ste nemohli dorazit vám toto jako soupis stačilo.

Děkuji a uvidíme(/uslyšíme) se na zkušebním Dry Top runu.

Napsat komentář