Guild Mise

Obsah
Krátké shrnutí, co jsou Guild Mise
Guild ranky a Guild Mise
Solo Guild Mise
Poslední aktualizace: 23.2.2016

Krátké shrnutí, co jsou Guild Mise

Guild Mise jsou každotýdenní úkoly, které má Guilda splnit, aby mohla dostat Favor, který potřebuje na vylepšení Guild Hally.
Guild Mise také ale dává odměnu za účast, takže když se přidáte, rozhodně nic nezkazíte.

U nás v guildě probíhají společné Guild Mise jednou týdně a to v sobotu od 18:00. Délka Guild Misí je přibližně hodina a půl.


Jestli chcete mít lepší představu, jak takové mise probíhají, můžete se podívat na naše video ze 7.11.2015, kdy jsme zároveň dělali i PvP misi, abychom pak poté měli arénu v Guild Hall.

Další záznamy z Guild Misí:


Guild ranky a Guild Mise

Podle pravidel Guildy, Čerství Členi se stávají Členy Začátečníky, pokud se účastní alespoň jednoho dne Guild Misí. Členi Začátečníci se stávají Členy, pokud se účastní dalších dvou Guild Misí.
Aby změna ranku byla započtena, musí Člen, jenž si chce změnit rank konáním Guild Misí, zúčastnit tedy dohromady 3 různých datumů Guild Misí a být na alespoň poloviny z nich, pokud se konají.


Solo Guild Mise

Členi Guildy, kteří dosáhli ranku Člen a výše mohou sami zapínat Guild Mise. Pokud nemáte čas na to přijít v sobotu na společné mise, můžete si nějaké jednoduché, např. Trek či Bounty organizovat sami. Mise zapínáte v panelu Guildy v záložce Missions -> Launch Mission. Očekává se však, že v sobotu vy mise zapínat sami nebudete, aby nedošlo k problémům.