Příprava na přechod na Discord

Jak asi víte, TS3 guild kanály, které máme, jsou na TS od Aurora Gladu již hodně dlouho. Je mi trochu líto, že na tyto kanály se převážně chodí jen pouze, pokud se koná nějaká Guild akce, převážně Guild Mise, k ničemu jinému se ale moc dobře použít nedá. Abychom předali nějakou informaci Guildě, musí se to často dělat před Guild Misemi, přes Facebook, či tento web.
Nejpravděpodobněji se díváte na tuto novinku právě přes web, na kterou jsem vás nejspíš odkázal ze hry, nebo v čase Guild Misí.

ts3

Dostat jakoukoliv novinku skrz je skutečně obtížné, převážně, když nejste ve hře.

Proto přicházím s nápadem, kde bychom měli rychlejší přístup k informacím a mnohem další výhody.

discord

Toto je Discord. Aplikace podobná TeamSpeaku v mnoha ohledech. Jsou tu stále textové kanály na chatování, či kanály na mluvení.

To vše je doplňeno a pár hezkých přídavků, jako například možnost zaznamenat text a mít ho zde napořád (viz. výše chat kanál #guild-mise) nebo další možné užití tzv. mentionů (zmínění), kde dostanete notifikaci v systému, když toto zmínění někdo použije, skvělé pro předávání zpráv a podobně.

discord2

Discord je aplikace zdarma dostupná pro Windows 7 a výše či Mac a je také dostupná pro webové prohlížeče a také pro mobilní zařízení Android a iOS. Je dostupná v češtině.

discord3

Pokud byste měli problémy s Discordem, je zde dostupný kanál #zaciname pokud si nevíte rady (viz výše).

Samozřejmě jsme Guilda, která se rovnou nerozhodne změnit svoji věc, která u nás fungovala již skoro dva roky, takže se tedy bude hlasovat. Abyste mohli hlasovat v této anketě, jestli skutečně přejdeme časem na Discord, musíte být přihlášeni na tomto webu, aby se váš hlas mohl uznat. Tuto anketu najdete v menu vpravo.


Jestli si chcete Discord vyzkoušet, zkuste si ho zdarma, odkaz na náš server naleznete ZDE.


Jestli máte nějaký speciální názor na toto téma, zkontaktujte mě a můžeme tento nápad dále rozvinout, či úplně zahodit.
V obou dvou případech: Děkuji za váš názor.

Napsat komentář