Příprava na HoT – Část třetí – Závěr

Tento článek je souhrn článků „Soupis z diskuze/schůze 20.6.“ , „Příprava na HoT – Část první“ a „Příprava na HoT – Část druhá“ ohledně HoT a dalších nadcházejících eventů.

Guilda po HoT

Guild Mise

Guild Mise se změní s datadiskem, jak je známe.
Po datadisku bude jen jedna Guild Mise podle obtížnosti, ze které můžete dostat odměnu.
Před HoT se 17.10. budou konat poslední Guild Mise starého typu, kde se můžete dozvědět další informace o tom, jak budou probíhat. Tyto informace budou také řečeny ve středu 21.10. na posledních Náhradních Guild Misích a před samotnými novými misemi v sobotu 24.10..

Náhradní Guild Mise budou pokračovat každou středu od 20:00.
Guild Mise budou pokračovat také každou sobotu od 18:00 s vyjímkou 31.10., kde začnou o hodinu dříve, kvůli claimu Guild Hally.

Guild Hall

hallvs

Na základě hlasování na webu (vpravo v menu) celá Guilda rozhodne o tom, do jaké Guild Hally půjdeme, jestli Gilded Hollow nebo Lost Precipice.
Toto hlasování bude dostupné od 16.10. v 15:00 do 31.10. 17:15 pro registrované členy na webu.

V sobotu od 17:00 začně čas, kdy se pokusíme claimnout naši vybranou Guild Hallu.
Časový harmonogram na sobotu 31.10.:

  • do 17:15 – poslední šance hlasovat pro Guild Hallu
  • 17:15 až 18:00 – Guild Mise
  • 18:00 až 20:00 – Claim Guild Hally

Pokud se chcete zúčastnit claimu Guild Hally (musíte mít koupený datadisk), registrujte se přes web ZDE, ať víme, kolik nás bude.

Po claimu Guild Hally se v nadcházejících dnech pokusíme postavit hospůdku, důl, workshop a pak se rozhodne, jaké další věci.

Vydání datadisku: 23.10.

Datadisk vyjde 23.10. v 9:01.
A jelikož jak známe ArenaNet, tak skoro nic nebude fungovat hned první den, takže se nestrachujte, že vám například něco nefunguje.
Ve stejný den také vyjde Halloween update, který výrazně doporučujeme prioritizovat, jelikož tu bude jen dočasně, oproti datadisku.

Budoucnost eventů pořádané guildou

CSA Triple Trouble

Jak asi víte, v pondělí 19.10. bude poslední Triple Trouble s CSA. Tyto runy se zruší kvůli nadcházejímu datadisku, kde lidi budou raději v nových lokacích dělat eventy tam a nepřijdou na tento event. V budoucnosti se tyto runy pravděpodobně obnoví, takže sledujte web nebo in-game message of the day naší nebo CSA guildy.

Guildovní eventy

Na Guild Hallu budeme potřebovat itemy, které budou padat jen z nových lokací a budou Account Bound, takže nepůjdou tak rychle nafarmit. Budeme pravděpodobně pořádat farmu na tyto itemy, ať můžeme později upgradovat Guild Hallu co nejrychleji.

WvW a World Boss změny

Co se týče WvW, ve čtvrtek budete mít poslední možnost jít do starých map Borderlandů. Poté se tyto mapy zavřou a WvW se otevře až v sobotu ve 12:00 s novými mapami.
Také se změní WvW reset z pátku ve 20:00 (CEST = Centrální evropský letní čas) na sobotu ve 12:00. Mějte na paměti, že v neděli 25.10. se mění letní čas na zimní, kde budeme mít o hodinu méně. Tato změna času ovlivňuje spawn bossů a WvW resetu, takže budou všechny eventy posunuty o hodinu dozadu, takže například Tequatl od 18:00 bude nyní v 17:00, a tedy i WvW reset se přesune ze 12:00 na 11:00.

Denní reset se tedy také posune ze 2:00 na 1:00.

Závěr tohoto závěru

Doufám, že tento článek nebyl dost zdlouhavý a že jste úspěšně došli až do konce. Těším se, až přijdete do hry na nové mise a claim Guild Hally a rozhodně vám přeji příjemný pobyt v nových mapách, ať už se Revenantem, či s něčím jiným.

Napsat komentář