Příprava na HoT – Část první

Tak,

jak jistě asi očekáváte, je čas na kus textu, co a jak bude probíhat v guildě ještě před vydáním HoT.

V tomto (pokusím se) krátkém článku Vás všechny seznámím s tím, co jsme již s Guildou dohodli.

Ale ještě než se k tomu dostaneme, zaktualizovaly se Guildovní pravidla a přidali jsme pár vylepšení sem a tam na celé stránce.

Wipe účtů na stránce

Na stránce máme mnoho zaregistrovaných lidí, kteří mají stále přístup do guildovní stránky, i když z guildy byly pravděpodobně vyhozeni. Blíží se wipe všech účtů na webu, které jsou neaktivní více než 2 týdny 1 měsíc. Podrobnosti se dozvíte na nejbližších Guild Misích. Stačí se přihlásit na stránku a váš účet smazán nebude.

Guild IRL sraz

V pátek 9.10. pravděpodobně uspořádáme další Guildovní sraz opět v Praze. O tomto srazu napíši další informace, až se datum bude více blížit.

Guild Mise

Co se týká Guild Misí, tak se můžete zúčastnit posledních Guild Misí před HoT v sobotu 17.10.. Můžete se ale také zúčastnit ještě posledních náhradních Guild Misí, které budou 21.10. (středa).

Na posledních Guild Misí se také publikuje anketa, kde všichni Členové guildy budou moci hlasovat, jakou Guild Hall chtějí.

Guild Hall

Jak asi víte z předchozího příspěvku, který byl na konci června (ZDE), při startu HoT budou k dispozici dvě Guild Hally, ze kterých si můžeme vybrat.

Do jaké Guild Hally půjdeme rozhodne celá guilda (samožřejmě, že to není povinné, ale pak si prosím nestěžujte) hlasováním na stránkách guildy.
Tato anketa bude dostupná na stránce od posledních Guild Misích 17.10. a bude pokračovat až do soboty 24.10..

Do Guild Hally by se měli dostat všichni členové guildy, i když nemají zakoupený datadisk. Stále ale nevíme, jak bude probíhat claim Guild Hally.

Guild Hallu claimneme, pokud to tedy tak brzo půjde, už právě v sobotu 24.10., kde bude sraz na TS guildy již v 17:00. Naším cílem na konci soboty bude mít vlastní Guild Hallu.

Na Guild Hallu budeme potřebovat také mnoho surovin, proto jakýkoliv dar v podobně surovin, či goldů bude před i po vydání datadisku velmi guildou vítán.

Jelikož je vylepšení v Guild Halle tak mnoho, budeme pak i po claimnutí hlasovat, do čeho půjdeme jako guilda první.
Aktuální vidina je Inn -> Market -> Workshop -> PVP aréna -> WvW, ale to se může měnit na závislosti potřeby materiálů a dotací peněz v guildě.

Závěr

Snad nám Launch Trailer o půlnoci z pátku na sobotu (25./26.9.) přiblíží víc, co budeme moci jako guilda dál naplánovat.
Tak zatím!

Napsat komentář