Příprava na HoT – Část druhá

Druhý a pravděpodobně poslední organizační text s přehledem akcí Guildy těsně před a po vydání datadisku Heart of Thorns.

Aktualizace od „Příprava na HoT – Část první“

Guild Hall

Již víme, jak bude probíhat claim Guild Hally.
Budeme muset investovat 100gold, které z dotací od všech našich členů, za to moc děkujeme, máme, a novou „Guild Surovinu“ nazvanou Favor. Favor dostaneme z Guild misí, proto budeme muset zajít Guild Mise ještě před samotným claimem.
Claim začně po investování 100gold a Favor a započnutím expedice. Začátek expedice začne v Guild Initiative Headquarters, která se nachází ve dřívějším Posten Ward v Lion’s Arch.
Pak se budeme muset spojit ve squadu a jít na místo, kde je vstup do nové Guild Hally. Tento vstup se nachází v Maguuma Jungle, což budou nové regiony přidané datadiskem a přístupné pouze pro lidi, co mají datadisk.
Samotným claim bude omezen časem, kdy budeme mít vymezený čas na to vyklidit celou Guild Hallu od nepřátel.
Po úspěšném claimnutí budeme moci začít stavět budovy v Guild Hall a budeme omezeni na tento postup: Hospůdka -> Důl -> Workshop -> Zbytek podle výběru.

Na stavbu a postupné vylepšení všech budov budeme potřebovat další dotace ve formě předmětů, které mohou být account bound, jako například Tome of Knowledge apod., některé předměty jsou skutečně lehké na získání, jako například Mithril Ingot a mnoho dalších předmětů. Součástí by také měly být předmety, které padají pouze z nových lokací a měly by být account bound, takže možná budeme pořádat nějaké menší lovy na tyto předměty podle potřeb guildy.

Důležité datumy a časy, okolo vydání datadisku

Sobota 17.10. 18:00 – Poslední staré Guild Mise
Středa 21.10. 20:00 – Poslední staré Náhradní Guild Mise
Pátek 23.10. – Vydání datadisku
Sobota 24.10. 17:00 – První Guild Mise nového typu
Středa 28.10. 20:00 – První Náhradní Guild Mise nového typu
Každou další sobotu od 18:00 – Guild Mise
Každou další středu od 20:00 – Guild Mise
Sobota 31.10.2015 17:00 – Guild Mise + Claim Guild hally

Napsat komentář