Aktualizace po dlouhé době

Už je to opět nějaký ten měsíc, co se zde na webu objevila novinka ohledně guildy.

Stále žijeme, stále pořádáme Guild Mise a občas i raidy, ale to není ten důvod, proč píši tuto novinku.

Informační systém (IS)

Pokud jste byli online během posledních třech týdnů, mohli jste si všimnout nového odkazu zde na webu, ohleďně Informačního systému.

Cílem tohoto systému je mít přístup do guildy a do akcí, které chceme pořádat, online, bez nutnosti přihlášení se do hry. Samožřejmě je zde mnoho bonusů, proč se přihlašovat do IS: možnost hlasovat v anketách; žádné vyplňování formuláře pro registraci, stačí pouze jeden klíč; Guildovní Trh; Guild Banka Online; Rychlé přehledy novinek guildy apod.

Odkaz na IS je dostupný vpravo v menu, v navigaci pod „Guildovním Rozcestníkem“, či ZDE.

Změna registrace do guildy

Nově se do guildy registrujete přes Informační systém, kde je nutné zadat váš API klíč. Přes tento klíč se načtou do IS všechna data, které byste museli jinak přeposovat do formuláře typu: Typ účtu (P4F, Core, HoT); Jméno účtu; Jména postav; Crafting apod.

Registrace je jednoduchá a vyžaduje pouze základní pravomoce na přístup na účet, který je povinný mít při jakémkoliv vytvoření nového klíče. Čím více pravomocí přidáte, tím více za vás systém může vyplnit a autorizovat vás pod možnost přihlásit se na Raid, či Guildovní Trh, atd.

Změna pravidel

Díky nové registraci přes IS je registrace na web zastaralá a tedy všechny účty z webu byly smazány. S tím také souvisí změna pravidel, která aktualizuje především zmínku o IS a registrace do guildy či jaké akce pořádáme.

Závěr

Toto je poslední viditelná novinka, která souvisí s interními záležitosti guildy. Další novinky budou sdíleny do novinkách v IS.

Napsat komentář